Nejsme vaše běžná IT společnost

Jsme tu, abychom měnili pravidla hry.
Nejsme tu, abychom odpracovali hodiny, ale abychom ovlivnili svět.
Máme špičkové technologické hračky, zábavné memy a ten nejlepší tým.

O čem to u nás je:

Technologie mohou být složité, my je děláme jednoduché

Byli jsme založeni, abychom pomohli českému systémovému integrátorovi JHV implementovat chytrá řešení. Díky této zkušenosti jsme se stali jedním z mála poskytovatelů softwaru vytvořeného speciálně pro výrobce strojů. Trh se mění a vy nemusíte zůstat pozadu.

Jsme v tom společně, vy a my

To, že je MAINWARE řešením připraveným k nasazení vámi, neznamená, že vám ho jen tak předáme a utečeme. Jsme tu od toho, abychom vám pomohli s jeho implementací nad rámec vašich stávajících procesů. Pokud jste již zahájili vlastní vývoj, snažíme se integrovat to, co jste si vyvinuli, aby vaše práce nepřišla vniveč.

Naším cílem je ulehčit vám život

Oceňujeme klíčovou roli, kterou vaše procesy hrají v úspěchu vaší společnosti. Proto se zaměřujeme na úpravy, které se bezproblémově integrují do vašich stávajících pracovních postupů čím zajistí pohodlné a efektivní zdokonalení pro váš podnik.

Náš příběh

MAINWARE vznikl jako spin off společnost českého systémového integrátora JHV. První produkt ARVISOR byl vytvořen za účelem poskytování inteligentní údržby prostřednictvím případů použití rozšířené reality a získal ocenění nejlepší digitální inovace v oboru v roce 2019. Za myšlenkou vnést moderní softwarové postupy do průmyslové automatizace stáli Daria Hvížďalová, Jan Hvížďala, Adam Rajnoha, David Mařák a Martin Nepovím.

Po prvních iteracích produktu ARVISOR se produkt rozšířil a změnil se jednoduše na MAINWARE – plně digitální platformu pro údržbu. Tato platforma získala funkce, jako je inteligentní uvádění do provozu, monitorování stavu a vzdálená podpora. Odezva trhu byla pozitivní a společnost JHV začala nasazovat MAINWARE na výrobních linkách, které postavila. MAINWARE zvládá výrobní závody, vzdálené servisní týmy po celém světě a je řešením připraveným k nasazení pro výrobce strojů.

Naším cílem je pomoci výrobcům strojů využít jejich znalosti a být schopni je předat kupujícím jejich strojů jako přidanou hodnotu.

Chcete s námi navázat kontakt?

Zanechte zprávu ve formuláři níže a my se vám ozveme.

Martin Nepovím, CEO