Nová funkce Remote Support, která Vám pomůže reagovat na těžké časy zdarma do konce roku 2020

Jako náš osobní závazek jsme se rozhodli nabídnout funkci vzdálené podpory - Remote Support do konce roku zdarma výrobním, produktovým a stavebním podnikům.

Modul vzdálené podpory

Vzdálené podpora umožnujě bezpečně spojit se interním nebo externím vzdáleným specialistou, který vás provede opravou, montáží či údržbou pomocí technologií 3D a rozšířené reality.

Raději byste si úpravu provedli sami? Specialista vám může vytvořit a poslat manuál ke stroji a vy se poté můžete správě věnovat samostatně.

Veškerá komunikace je šifrována a hovory jsou přenášeny pouze mezi vašimi zařízeními, aby tak byla zajištěna úplná bezpečnost.

 

Funkce vzdálené podpory

Vzdálená podpora v reálném čase

Živé interaktivní videohovory v rozšířené realitě přesně vedené technikem, se zobrazením vadných součástek.

Výběr součástek přímo v modelu

Vzdálený specialista vyznačí specifické součástky vyžadující opravu či výměnu.

2D a 3D dokumentace v digitální formě

Nejnovější 2D a 3D výkresy jsou vždy dostupné. K dispozici je digitální knihovna, kterou máte vy i vzdálený technik vždy při ruce.

 

Náš závazek

Mrzí nás dopad současné krize a fakt, že pro mnoho firem může množství karanténních opatření znamenat výrazné omezení výroby. Jako náš osobní závazek jsme se rozhodli nabídnout funkci vzdálené podpory - Remote Support - zdarma výrobním, produktovým a stavebním podnikům.