Nová funkce Remote Support, která Vám pomůže reagovat na těžké časy zdarma do konce roku 2020

Naše poznatky z Collision

Martin Bremec 26.06.2020

Tento týden se v úterý až čtvrtek odehrál event Collision, jedna z největších technologických konferencí na světě, které se účastní řada pionýrů a špiček ve svém oboru, jako jsou Siemens, Mercedes, Amazon, Cisco, Uber a další. V průběhu tří dnů má každý možnost poslechnout si řadu zajímavých osobností, mezi něž se řadí světoví politici, ředitelé mezinárodních organizací i experti z firem jako Google a Microsoft. O poutavé rozhovory tedy rozhodně není nouze. 

Justin Trudeau on Collision

Dalším, co dělá Collision zajímavý, je možnost potkat stejně smýšlející nadšence pro techniku, se kterými se můžete dát do řeči a možná si i rozšířit obzory. Collision se totiž přímo hemží startupy a energií, kterou s sebou přinášejí a proto jsme si to ani my v MAINWARE nemohli nechat ujít. 

MAINWARE se svou účastí zařadil mezi popřední startupy, které se organizace CzechInvest a samotní organizátoři této konference rozhodli vybrat. Tak jako jsme rádi poznali nové projekty na scéně, jsme zde rádi představili svou vizi chytré údržby 4.0 pro stroje a produkty. 

Je to práve široká škála využitelnosti, kterou MAINWARE zaujal. “To, že dokážeme poskytnout chytrou údržby od nejmenších produktů v domácnosti až po komplexní produkční linky nás dělá unikátním řešením” Jan Hvížďala. Jinak řečeno, naše řešení vám usnadní práci při opravách i menších strojů, aniž byste museli strávit celý den studováním manuálů.

Moduly MAINWARE

Naše řešení obsahuje technologie hned z několika koutů průmyslu. Jedním z nich je například využití umělé inteligence, která dokáže předpovídat nejlepší čas údržby vašich strojů tak, aby jste nepřicházeli o peníze za součástky vyřazené ať už příliš brzy, či příliš pozdě a mohli tak udržovat efektivitu vaší údržby na maximum. Více informací pro vás připravujeme v našem nadcházejícím článku o umělé inteligenci v chytré údržbě.

Mohlo by se vám líbit

Naše postřehy pro Vás

Přihlaste se a získejte více informací
o chytré údržbě 4.0

pokud se přihlásíte, souhlasíte s politikou GDPR