Nové funkce Remote Support a E‑learning, které Vám pomůžou reagovat na těžké časy

MAINWARE - Produkt, který definuje chytrou údržbu 4.0

Adam Rajnoha 05.05.2020

Myšlenka MAINWARE se zrodila ze stovek rozhovorů s vedoucími pracovníky v oboru. Spoluvlastník JHV a spoluzakladatel MAINWARE Jan Hvížďala se rozhodl reagovat na výzvy, které byly zmíněny téměř na každém setkání a doposud nebyly nabízeny žádným řešením dostupným na trhu.

Výzvy v údržbě

Cenné zdroje jsou investovány do strojů a automatizace, přesto ale zůstává stejně důležité téma údržby u většiny podniků výrazně pozadu. Otázkou zůstává proč investovat do špičkových strojů a poté je udržovat zastaralým způsobem? Nespravované, nesledované a bez digitální dokumentace. Společnosti se navíc potýkají s výzvou znalostních postupů údržby závislých na klíčových zaměstnancích. Pokud takovýto zaměstnanec odejde, může společnost ztratit veškeré cenné know-how. Tyto výzvy společně mohou mít dopad na efektivitu nejen údržby ale i celkové výrobu.

Rozhodli jsme se na tyto výzvy odpovědět pomocí jednoduchého řešení na digitalizaci údržby, které kombinuje rozšířenou realitu a umělou inteligenci  - MAINWARE, Chytrá údržba 4.0.

Co je MAINWARE?

MAINWARE je řešení, které umožňuje každému účinně udržovat a opravovat stroje či produkty. 

                           

MAINWARE byl vytvořen přístupem “zdola nahoru” a jeho prioritou je podpora každodenní práce odborníků údržby. Řešení však zároveň nabízí robustní analýzu a náhledy i pro vrcholový management.

MAINWARE se skládá z 6 různých modulů. Standardní moduly jsou pevnou součástí řešení a moduly PRO mohou být integrovány jako doplňky. 

Standardní moduly

Digitální dvojitá dokumentace - aktuální digitální dokumentace 3D, 2D a AR rozšířené reality. 

360° Správa údržby - kompletní digitální správa údržby.

PRO moduly

Prediktivní údržba - modul vyvinutý naším interním týmem, který se zaměřuje na umělou inteligenci (AI). Prediktivní údržba upozorní na problém předtím než se stane.

Vzdálená podpora - nový modul pomáhá se vzdálenými službami a podporou (užitečné především v dnešní bouřlivé době).

E-Learning - efektivní nástroj pro učení, testování a rychlé seznamování nových zaměstnanců s produktem.

SMART Factory - proměňte svou společnost v inteligentní, dobře zmapované a profesionálně udržované pracoviště.

Přečtěte si podrobnosti o všech funkcích zde

Uvědomujeme si, že naši klienti nemají čas ani kapacitu pro implementaci 6 zcela nových aplikací, ale dávají přednost pouze jednomu holistickému řešení, které jde implementovat rychle, efektivně a dokáže prokázat jasnou hodnotu.

Výhody

Největší výhodou je skutečnost, že společnost může v krátké době plně digitalizovat všechny procesy údržby. Začněte mít úplnou moc nad správou procesů, vytvořte kompletní servisní historii každého stroje nebo celého pracoviště a převeďte do digitální éry i starou papírovou dokumentaci. Tyto výhody společně přinášejí jasnou návratnost investic a posouvají podnik do standardů průmyslu 4.0. 

Těší nás, že za svůj inovativní a pro-klientský přístup, MAINWARE získal ocenění za Nejlepší digitální řešení v kategorii „Průmyslové inovace“ 2019.

Děkujeme našim klientům a partnerům, kteří se rozhodli změnit způsob údržby spolu s námi. Pokud byste chtěli vědět, jak může MAINWARE pomoci ve vašem případě, neváhejte nás kontaktovat na info@mainware.com, telefonicky nebo skrz kontaktní formulář

Mohlo by se vám líbit

Naše postřehy pro Vás

Přihlaste se a získejte více informací
o chytré údržbě 4.0

pokud se přihlásíte, souhlasíte s politikou GDPR